You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ielādējam...

Audiologopēdija

Audiologopēds ir ārstniecības persona, kas veic komunikācijas spēju, runas un valodas, fonācijas un rīšanas traucējumu novērtēšanu, diagnostiku, korekciju un rehabilitāciju jebkura vecuma cilvēkiem.

Lasīt vairāk ...


Ergoterapija

Ergoterapeits ir ārstniecības persona, kura palīdz sasniegt maksimāli iespējamo neatkarību ikdienas aktivitātēs. Nepieciešamības gadījumā ergoterapeits iesaka, pielāgo un apmāca lietot tehniskos palīglīdzekļus, izgatavo ortozes.

Lasīt vairāk ...


Fizioterapija

Fizioterapeits ir speciālists, kurš izvērtē pacienta fizisko funkcionālo stāvokli, analizē tā ietekmi uz ikdienas aktivitātēm, darbu un saistību ar pašsajūtu.

Lasīt vairāk ...


Fizikālā terapija

Fizikālās terapijas speciālists ir ārstniecības persona, kurš darbā izmanto fizikālās medicīnas metodes, kas ieņem nozīmīgu vietu daudzu slimību ārstēšanā, medicīniskajā rehabilitācijā un slimību profilaksē.

Lasīt vairāk ...


Kanisterapija (Petterapija)

Lasīt vairāk ...


Logopēdija

Logopēds veic komunikācijas spēju, runas/valodas, fonācijas un rīšanas traucējumu novērtēšanu, diagnostiku, korekciju un rehabilitāciju personām jebkurā vecumā, kurām ir dažādu etioloģiju izraisīti runas, valodas, balss un rīšanas traucējumi.

Lasīt vairāk ...


Limfodrenāža

Limfātiskā sistēma sastāv no limfas mezgliem, limfas vadiem, kapilāriem, starpšūnu šķidruma, kas kalpo par imunitāti nodrošinošo šūnu avotu, filtrējošo kompleksu, kas pārnēsā taukus un citas vielas, un drenāžas sistēmu, kas veicina pārmērīga audu šķidruma atgriešanos asinīs.

Lasīt vairāk ...


Masāža

Masieris ir ārstniecības persona ar profesionālo medicīnisko izglītību un specializāciju masāžā.

Lasīt vairāk ...


Psiholoģija (alternatīvā)

Lasīt vairāk ...


Radošās nodarbības

Lasīt vairāk ...


Teipošana

Teipošana ir mūsdienīga fizioterapijas metode, kas efektīvi palīdz ārstēt dažādas izcelsmes sāpes un ķermeņa diskomfortu.

Lasīt vairāk ...


Ūdens terapija

Hidroterapija jeb ūdens dziedniecība ir viena no senākajām ārstniecības metodēm, kas lietota sāpju mazināšanai un slimību ārstēšanai. Hidroterapijas procedūras uzlabo vispārējo veselības stāvokli.

Lasīt vairāk ...