You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ielādējam...

Speciālisti

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Piezīmes

Pieņemšana

Algologs

Anna Plūde

 


 

 8.30 – 16.00 (mēneša II un IV)

     

OVC

Anesteziologs

Anna Plūde

   

 8.30 – 16.00 (mēneša II un IV)

     

OVC

Arodārsts

Dzintra Troska

 

15.00 -19.00

         

OVC

Ārija Ancāne

 

9.00 -14.00

         

OVC

Audiologopēds

Laura Ratniece

8.00 – 13.00

 

8.00 – 13.00

8.00 – 13.00

     

OVC

Dermatologs - venerologs

Guna Grūbe

       

10.00 – 19.00

   

OVC

Endokrinologs

Mihails Romanovs

       

Pēc pieraksta SESTDIENA 11.00 – 16.00

 

OVC

Ergoterapeits

Laura Bērtulsone

   

8.00 – 19.00

     

OVC

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (rehabilitologs)

Sandra Seimane

       

Pēc pieraksta

OVC

Flebologs

Rūdolfs Ligers

     

 12.00 - 19.00


OVC

Fizikālās  terapijas speciālists

Inga Stepiņa

8.00 – 19.00

8.00 – 19.00

 

8.00 – 19.00

8.00 – 19.00

   

OVC

Laura Bērtulsone      8.00 - 13.00          

Fizioterapeits

Linda Blūma

 9.00 – 19.00

19.00 – 9.00  

17.00 – 9.00  

 

OVC

Laima Barone  

9.00 – 19.00

 

 9.00 – 19.00

 

 

 

 OVC

Kristaps Dvēselītis

 

9.00 – 17.00

       

OVC/Helios

Aija Rutka

 

9.00 - 19.00 

9.00 - 17.00 

 

   

OVC

Marija Ločmele

 8.00 – 19.00

 

 8.00 – 19.00

 

 

 

 OVC

Gastroenterologs
Nora Aleksīna

 

 17.00 – 19.00

 

 Sestdiena 12.00 – 15.00

 

OVC

Ginekolgs, dzemdību speciālists

Anna Krumpāne

       

Pēc pieraksta

 

OVC

Ģimenes ārsts

Dzintra Troska

 

15.00 – 19.00

         

OVC

Hematologs

Sandra Seimane      

Pēc pieraksta

 

OVC

Internists

Sandra Seimane      

Pēc pieraksta

   

Kardiologs

Vineta Brice

 

9.00 – 16.00

         

OVC

Kardiologs, aritmologs

Sandis Sakne

           

Pēc pieraksta

OVC

Dimitrijs Degtjarjovs

          Pēc pieraksta

OVC

Ķirurgs

Inese Fišere

     

15.00 – 19.00

     

OVC

Rūdolfs Ligers (asinsvadi)         12.00 – 19.00    

OVC

Kanisterapeits (Petterapeits)
Kristīne Zariņa  

15.00-19.00

  15.00-19.00    

OVC

Logopēds

Ilze Bērtulsone

16.00 – 19.00

   

16.00 – 19.00

     

OVC

Kristīne Zariņa

 

15.00 – 19.00

 

15.00 – 19.00

   

OVC

Medicīnas māsa

Liene Filka

8.00 – 11.00  

16.00 – 18.00

8.00 – 11.00

 8.00 – 11.00

16.00 – 18.00

 

OVC

Loreta Kočāne

16.00 – 18.00

8.00 – 11.00

16.00 – 18.00

16.00 – 18.00

8.00 – 11.00

 

OVC

Masieris

Dace Tauriņa

10.00 – 19.00

15.00 -20.00

9.00 – 18.00

 

14.00 – 20.00

   

Helios

Edvards Muižnieks

9.00 – 17.00

13.00 – 17.00


13.00 – 19.00

 

OVC/Helios

Ieva Lapiņa

8.00 – 19.00

15.00 – 20.00

 15.00 – 20.00

 

 

 

OVC/Helios

Inga Stepiņa  8.00 - 19.00  8.00 - 19.00    8.00 - 19.00  8.00 - 19.00    

 OVC

Jeļena Burbo

9.00 – 20.00

9.00 – 20.00

9.00 – 20.00

 

9.00 – 20.00

   

Helios

Linda Kriškāne

9.00 – 19.00

9.00 – 19.00

9.00 – 19.00

9.00 – 19.00

   

OVC/Helios

Kate Krūma  

 

 9.00 – 19.00

 9.00 – 20.00

 9.00 – 19.00

 

 

 OVC/Helios

Neirologs

Valda Akermane

        Pēc pieraksta

OVC

Sergejs Pudulis  

 

 8.30 – 16.00 (mēneša II un IV)

 

 

 

 OVC

Nagu kopšanas speciālists

Lelde Ločmele

17.00 – 20.00

17.00 – 20.00

   17.00 – 20.00    

Helios

Līga Vilcāne

17.00 – 20.00

 

 

 

 

  Helios

Optometrists

Ņina Riļejeva- Piskura

 

15.00 – 19.00

         

OVC

Linda Lastmane  

 9.00 – 19.00

 

 

 

 

 

 OVC

Otolaringologs (LOR)

Zane Laine

   

9.00 – 14.00

       

OVC

Alternatīvās psiholoģijas speciālists

Elīna Zelčāne

9.00 – 14.00

           

OVC

Irēna Budreika

   

13.00 – 16.00

     

OVC/Helios

Klīniskais un veselības psihologs

Gunita Skaldere-Darmudasaa

11.00 – 18.00

 

15.00 – 19.00

 

 

 

OVC

Proktologs

Inese Fišere

     

15.00 – 19.00

     

OVC

Radiologs (USG speciālists)

Ģertrūde Rutkovska

     

9.00 – 16.00

     

OVC

Vineta Brice (EHO kardiogramma)  

 10.00 – 17.00

 

 

 

 

 

 OVC

Rūdolfs Ligers (asinsvadi)

   

 12.00 – 19.00

 

OVC

Reimatologs

Pauls Rubīns

16.30 – 19.30

         

OVC

Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā

Elīna Rudusāne


      Pēc pieraksta

Helios

Jolanta Kazarevska

9.00 – 16.00

9.00 – 16.00

 

9.00 – 16.00

 

 

 

 Helios

Sociālais darbinieks

Ilze Konovalova

           

Pēc pieraksta

OVC

SPA speciālists

Anita Kazarevska

 9.00 – 20.00  

9.00 – 20.00

 

9.00 – 17.00

   

Helios

Traumatologs

Ēriks Vizulis

9.00 – 14.00 (mēneša II un IV)

           

OVC

Oļegs Ribakovs  

 

 

 

 

 

Sestdiena
10.00 – 16.00

 

Urologs

Andrejs Maļevskis

       

9.00 – 12.00 (mēneša I un III)

   

OVC

Vita Melne

14.00 – 18.00 (mēneša I)

 

 

 

 

 

OVC

Uztura speciālists

Agnese Pavlova- Krumpāne

           

Pēc pieraksta


Veselības veicināšanas (Aprūpe mājās) koordinators

Elīna Brandule

           

Pēc pieraksta

OVC