You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ielādējam...

Ārstniecības iestāde Ogres veselības centrs (LENIS L SIA) durvis vēra 2015.gada 30.janvārī un tas bija likumsakarīgs Veselības un skaistuma centra HELIOS www.helios.lv (atvērts 2008.gada 13.septembrī) attīstības nākamais solis. Turpinot iesākto 2020.gada 27.novembrī iestāde reģistrēja sociālo pakalpojumu sniegšanu, tādējādi 2021.gada janvārī uzsākti Aprūpe mājās pakalpojumi.

Veselības centra galvenie darbības virzieni ir diagnostika, ārstēšana, rehabilitācija un aprūpe. Pakalpojumi pieejami gan valsts, gan apdrošināšanās kompāniju apmaksāti, gan maksas pakalpojumi.

Centra mērķis ir sniegt kvalitatīvu, konkurētspējīgu palīdzību ikvienam, piedāvājot piemērotus, savā rīcībā esošus, diagnostikas, ārstniecības un rehabilitācijas veidus efektīva rezultāta sasniegšanai.

Mērķa sasniegšanas galvenie pamatprincipi:

  • vienlīdzīga attieksme pret visiem klientiem,
  • informēti klienti,
  • individuāla pieeja katram,
  • augsta veselības aprūpes nodrošināšana,
  • patīkama atmosfēra.

Centra speciālisti ir pieredzējuši, augsta līmeņa profesionāļi, rūpējas par ikviena klienta veselību, nodrošinot profesionālu pieeju katram klientam. Pateicoties viņu zināšanām un pūlēm ir iespējams īstenot medicīniskās aprūpes kvalitāti un centra mērķus.

Ogres veselības centrā ievēro privātuma politiku: SKATĪT  


Tiekamies Ogres veselības centrā!


Durvis verot 2015.gada 30.janvārī (video):