78031

Sporta MasāžaSporta masāža kalpo par lielisku profilakses un traumu ārstēšanas līdzekli. Veido vienu no sporta treniņu ķēdes posmiem. Šī masāžas veida pielietošana labvēlīgi ietekmē ātrāku sporta formas sasniegšanu, kā arī tās saglabāšanu.

Sporta masāža kārtīgi sagatavo sacensībām un palīdz cīņai ar nogurumu. Tā ir trenēšanas procesa sastāvdaļa un tiek pielietota gan tieši pirms sacensībām, gan arī to laikā. Treniņu laikā rodas muskuļu mikrotraumas, tiek novērots neliels muskuļu audu uzpampums, bet masāža palīdz likvidēt šīs parādības, vienlaicīgi stimulējot asinsriti un veicinot dziedēšanas procesus.

Masāža, kas veikta pirms sacensībām, ir efektīva traumatisma profilakse. Masāža iedarbojas uz saitēm un cīpslām, tās sildot un izstiepjot. Savienojošiem audiem nav savas asins apgādes sistēmas, tāpēc tie arī neiesilst tik ātri. Nepietiekami iesildīti savienojošie audi ir vairāk pakļauti pārrāvumiem un sastiepumiem. Masāža pēc slodzes palīdz samazināt sāpes piepūlētajos muskuļos un saglabāt to lokanību, samazinot tieksmi uz spazmām. Veicina muskuļu darbspējas atjaunošanos pēc slodzes.

Masāžu veic fizioterapeiti Inga un Kristaps  
 
      Atpakaļ
Kalendārs
Kontaktforma
  
vārds:

E-pasts:

Piezīmes:

 

Visual CAPTCHA

 

 
Personām ar funkcionāliem traucējumiem


PARTNERI

 


 

 

 

 


 Mālkalnes prospekts 3, Ogre, Ogres novads, LV 5001, Latvija

© Ogres Veselības Centrs 2021 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv