78032

Ārstnieciskā masāžaMasāža uz organismu iedarbojas kā mehānisks kairinājums. Izmantojot dažādus paņēmienus – glaudīšanu, berzēšanu, mīcīšanu un vibrāciju, audi tiek viegli, vidēji stipri vai spēcīgi mehāniski kairināti, un tas izraisa audu šķidruma (limfa, asinis) pārvietošanos, veicina organisma atjaunošanos pēc fiziskas un garīgas slodzes, nostiprina imūnsistēmu u.c.

Masāžu iesaka pie: deformējošās spondilozes, radikulīta, osteohondrozes. Masāža ļoti svarīga ir arī bērniem un pusaudžiem hiperaktivitātes, palēninātas attīstības, mugurkaula asimetrijas uc. gadījumos.

Masāža nav greznība, bet gan nepieciešamība uzturēt veselību.

ATCERIETIES , profilakse ir labāks līdzeklis nekā ārstēšana!

Zīdaiņa masāža

Masāžas laikā tiek stimulēta ne tikai centrālā nervu sistēma, muskuļi un locītavas, galvas smadzenes, bet arī citas organisma sistēmas. Masāžas ietekme uz bērna organismu ir daudz lielāka kā vecāki to var iedomāties, tādēļ ļoti svarīgi uzticēties profesionālim, kurš nekaitēs, bet palīdzēs jūsu bērnam.

Bērniem līdz 1 gada vecumam masāža tiek veikta pielietojot vingrinājumus, kuri palīdz līdzsvarot muskulatūras tonusu un veicina bērna motoro attīstību.

Masāžu ieteicams veikt vismaz stundu pēc ēšanas! Obligāts ārsta nosūtījums!

Uzmanību! Topošām māmiņām nākot uz masāžu jāuzrāda ārsta nozīmējums masāžas veikšanai! Esiet atbildīgas par gaidāmo mazuli!

Masāžu veic masieri Inga, Irēna, Liene,Tatjana, fizioterapeiti Ilze, Inga, Linda un Kristaps  
 
      Atpakaļ
Kalendārs
Kontaktforma
  
vārds:

E-pasts:

Piezīmes:

 

Visual CAPTCHA

 

 
Personām ar funkcionāliem traucējumiem


PARTNERI

 


 

 

 

 


 Mālkalnes prospekts 3, Ogre, Ogres novads, LV 5001, Latvija

© Ogres Veselības Centrs 2021 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv