You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ielādējam...

125965

Plašajā pakalpojumu klāstā pieejama arī sporta masāža!
27.07.2022


Plašajā pakalpojumu klāstā pieejama arī sporta masāža!

❕Sporta masāža kalpo par lielisku profilakses un traumu ārstēšanas līdzekli. Veido vienu no sporta treniņu ķēdes posmiem. Šī masāžas veida pielietošana labvēlīgi ietekmē ātrāku sporta formas sasniegšanu, kā arī tās saglabāšanu.

❕Sporta masāža kārtīgi sagatavo sacensībām un palīdz cīņai ar nogurumu. Tā ir trenēšanas procesa sastāvdaļa un tiek pielietota gan tieši pirms sacensībām, gan arī to laikā. Treniņu laikā rodas muskuļu mikrotraumas, tiek novērots neliels muskuļu audu uzpampums, bet masāža palīdz likvidēt šīs parādības, vienlaicīgi stimulējot asinsriti un veicinot dziedēšanas procesus.

❕Masāža, kas veikta pirms sacensībām, ir efektīva traumatisma profilakse. Masāža iedarbojas uz saitēm un cīpslām, tās sildot un izstiepjot. Savienojošiem audiem nav savas asins apgādes sistēmas, tāpēc tie arī neiesilst tik ātri. Nepietiekami iesildīti savienojošie audi ir vairāk pakļauti pārrāvumiem un sastiepumiem. Masāža pēc slodzes palīdz samazināt sāpes piepūlētajos muskuļos un saglabāt to lokanību, samazinot tieksmi uz spazmām. Veicina muskuļu darbspējas atjaunošanos pēc slodzes.

Veic pierakstu pa: tālr.: 25 155 070, e-pasts: registratura@ovc.lv vai www.ovc.lv

Ārstn.iest.kods: 7402


      Atpakaļ