PIEŅEMŠANA (PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA)

Specialitāte

Speciālists

Darba laiks

Arodārsts

Inese Kamergrauze

otrdiena, mēneša II un IV 

15:00 - 19:00

Dermatologs- venerologs

Guna Grūbe

1x nedēļā

9:00 – 19:00

Endokrinologs

Renāte Helda

trešdiena, mēneša I

12:00 - 19:00

 Endokrinologs

 Dagnija Savicka

 pirmdiena,mēneša III

 9:00- 16:00

Ginekologs, USG

Anna Krumpāne

trešdiena

9:30 – 15:30

Ģimenes ārsts (maksas)

Aija Dreiska- Volkova

trešdiena

9:00 - 13:00

 Internists (terapeits)

 Pauls Rubīns

 ceturtdiena

 16:00 - 19:00

Kardiologs, aritmologs

Sandis Sakne

pirmdiena, mēneša III

15:00 - 19:00

 Kardiologs

 Dmitrijs Degtjarjovs

 otrdiena, mēneša III

 16:00 - 19;00

Ķirurgs, traumatologs

Ēriks Vizulis

pirmdiena, mēneša II, IV

9:00 - 14:00

Ķirurgs, proktologs

Inese Fišere

ceturtdiena

16:00- 19:00

Ķirurgs

 Oļegs Kozlovskis

 trešdiena

 17:00 - 19:0

Ķirurgs bērnu

Vilnis Titāns

ceturtdiena, mēneša II un IV

12:00- 14:00

Neirologs

Līga Liepiņa

pirmdiena, mēneša III

13:00– 19:00

Neirologs

Valda Akermane

sestdiena, mēneša I un IV

9:00 – 15:00

Proktologs

Inese Fišere

ceturtdiena

16:00- 19:00

Rehabilitologs

Sandra Seimane

1x nedēļā

 

Radiologs (USG)

Andris Legzdiņš

otrdiena

10:00- 13:00

Radiologs (USG)

Nauris Zdanovskis 

pēc pieraksta

Urologs, USG

Alvis Ērglis

ceturtdiena, mēneša III

12:00– 17:00

Urologs, USG

Alvis Laukmanis

piektdiena, mēneša II

14:00- 17:00

Urologs, USG

Egita Deine

piektdiena, mēneša I un III

14:00- 17:00

Uztura speciālists

Baiba Grīnberga

Pēc pieraksta

 
 Uztura speciālists

Ilze Začeste 

 Pēc pieraksta  

Psihologs, psihoterapeits

Inese Rūtiņa

otrdiena

12:00 - 19:00

Podologs

Inga Ļebedeva

otrdiena

9:30 – 18:00

Optometrists

Ņina Riļejeva- Piskura

otrdiena, trešdiena

12:00 - 19:00

Medicīnas māsa

Liene Krīgere

I, II, III, IV, V

16:00– 19:00

EKG

Liene Krīgere

I, II, III, IV, V

16:00 - 19:00

Fizikālā terapija

Inga Stepiņa

I, II, V, IV

8:00 – 19:00

Masiere

Inga Stepiņa

I, II, IV, V

8:00 – 19:00

Masiere

Zane Griķe

I, III, VI

8:00 - 19:00

 Masiere

 Irēna Serafimoviča

 II, III, IV, V

 13:00-18:00

Fizioterapeite

Ilze Viduža

I, V

II, IV

8:00 - 14:00

8:00- 19:00

Fizioterapeits

Kristaps Dvēselītis

I, III, V

IV

14:00 - 19:00

8:00 - 19:00

Fizioterapeits

Matīss Timofejevs

I, II, III, V

8:00– 17:00

Logopēde (skolotāja)

Ilze Bērtulsone

I, IV

16:00 - 19:00

Logopēde (skolotāja)

Kristīne Zariņa

III, IV

15:00 - 19:00

Kosmētiķe

Līga Lazdiņa

VI

9:00 –15:00

 

Kalendārs
<< Septembris 2018 >>
POTCPSSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Kontaktforma
  
vārds:

E-pasts:

Piezīmes:

 

Visual CAPTCHA

 

 
Personām ar funkcionāliem traucējumiem


PARTNERI

 


 

 

 

 







 



Mālkalnes prospekts 3, Ogre, Ogres novads, LV 5001, Latvija

© Ogres Veselības Centrs 2018 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv